Kuchyně

Pro výrobu kuchyně na míru používáme materiály jako jsou masiv,  laminované dřevotřísky tzv.LTD nebo Dýhu. Pracovní desky máme v nabídce: LTD, kámen, umělý kámen a dvířka- laminovaná, hliníkové rámečky nebo foliovaná a to: lesk, mat, acrylic. Vše nabízíme v množství dekorů, tvarů a různých struktur povrchů dle Vašeho výběru. Dále jsme schopni zajistit jakékoliv dostupné vybavení od různých firem, jako jsou Blum, Hettich, Wireli, Häfele apod. Zakázková výroba pro nás znamená vyrobit kuchyňskou linku dle Vašich představ a požadovaných rozměrů včetně dopravy a profesionální montáže. Tuto Vaši představu vám přiblížíme ve 3D návrhu v našem studiu v Kroměříži, kde máme k nahlédnutí velký výběr dekorů pro výrobu nejen kuchyní, ale i dalšího nábytku na míru.

Při zakázce na výrobu kuchyňské linky je součástí servisu  rozkreslení rozvodů vody, plynu a elektroinstalace

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně určují životní styl domácnosti. Jsou spojovány s jednoduchostí a jasnými liniemi. Využívají kombinace nejnovějších materiálů a vybavení. Spolu tak tvoří elegantní celek a stávají se tak srdcem interiéru  korespondující s charakterem majitele.

Nadčasové kuchyně

Nadčasové kuchyně oslovují nejširší řady zákazníků. Jsou velmi variabilní, praktické, se stoprocentním využitím úložných prostor, velkou možností kombinací dekorů a barev a ani po letech neztrácejí svůj půvab. Jsou líbivé a především je to vždy kuchyňská linka na základě vašich představ a požadavků.

Rustikální kuchyně

I v dnešní tzv. moderní době si najdou své místo kuchyně, které bychom mohli nazvat rustikální.  Z hlediska materiálu však nemusíme volit pouze masiv, který je  cenově náročnější, ale i dřevotříska v kombinaci s foliovanými dvířky  nás může mile překvapit svou vizuální identitou. Výběr je veliký a například  povrchová úprava dvířek „ patina“, se dokáže prosadit i v modernějším pojetí bytu.

Jednoduché kuchyně

Kuchyňské linky jednoduché vyrábíme do prostor jako jsou – firmy, kanceláře,  výrobny, nebo nízkometrážní a nájemní byty